استان ها

زنگ انقلاب در شبکه نمایش سیما به صدا درآمد

زنگ انقلاب در شبکه نمایش سیما به صدا درآمد

شبکه نمایش سیما همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ساختار و جدول پخش خود را تغییر می‌دهد.

به گزارش  گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری  آنا، محمد غلامرضایی، مدیر شبکه نمایش در خصوص تغییرات در جدول پخش این شبکه گفت: همزمان با ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی، شبکه نمایش سیما تغییراتی را در جدول نمایش خود داده است و از روز ۲۳ بهمن ماه به شکل جدیدی در خدمت مخاطبان خواهد بود.غلامرضایی ادامه داد: از ۲۳ بهمن به بعد هر شب ساعت یک بامداد فیلم‌های کلاسیک تقدیم نگاه بینندگان می‌شود.

وعده ملاقات با سینمای جهان و ایران

مدیر شبکه نمایش سیما نوید داد: مخاطبان هر شب ساعت ۱۹ منتظر یک فیلم از سینمای بین‌الملل باشند که غالبا سیاسی، خانوادگی و تاریخی است.

وی گفت: شبکه نمایش سیما، برای دوستداران آثار سینمای ایران هم از روز شنبه تا سه شنبه، ساعت ۲۱، بهترین آثار سینمای ایران را پخش خواهد کرد.

غلامرضایی اضافه کرد: ساعت ۲۰:۳۰ روزهای چهارشنبه تا جمعه هم وعده ملاقات علاقمندان به سینمای هند و بالیوود با شبکه نمایش است.

جذاب‌های ساعت ۲۳

مدیر شبکه نمایش سیما باکس ساعت ۲۳ این شبکه را یکی از متنوع‌ترین باکس‌های پخش فیلم شبکه بر اساس گونه‌های سینمایی توصیف کرد که شنبه‌ها فیلم‌های کمدی، یکشنبه‌ها فیلم‌های ورزشی، دوشنبه‌ها فیلم‌های علمی تخیلی، سه شنبه‌ها فیلم‌های حادثه‌ای و هیجان انگیز و چهارشنبه‌ها فیلم‌های ترسناک و دلهره‌آور در آن پخش خواهد شد.
هر پنجشنبه‌ یک فیلم جدید

غلامرضایی ادامه داد:هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳ هم یک فیلم سینمایی جدید از شبکه نمایش پخش خواهیم کرد. این فیلم‌ها برای نخستین بار از شبکه‌های صداوسیما پخش می‌شوند و برای بینندگان تازگی دارند.

جمعه‌ها زمانی برای هفت دیدن

مدیر شبکه نمایش در پایان گفت: بر اساس جدول پخش، جمعه‌ها ساعت ۲۳، برنامه سینمایی هفت به روی آنتن شبکه نمایش می‌رود. این برنامه که بخش‌های متنوع و جذابی دارد، هر هفته به تحلیل و بررسی سینمای ایران و جهان می‌پردازد.

دکمه بازگشت به بالا