اجتماعی

زمینه‌های همکاری در بازار کشورهای حوزه اوراسیا گسترش می‌یابد

استاندار تهران در دومین بازدید از نمایشگاه اوراسیا گفت: این نمایشگاه زمینه های پولساز خوبی برای کشور دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. به خصوص بازار کشورهای اوراسیا پتانسیل بالایی برای ما دارد.

به گزارش شیمیشی، علیرضا فخاری استاندار تهران به همراه وحید کیهان مشاور و مدیر کل استانداری تهران، محمد علیمهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، محمد صائبی مدیر کل امور عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و تعدادی دیگر . مقامات از دومین نمایشگاه اوراسیا بازدید کردند.

فخاری در این بازدید اظهار داشت: این نمایشگاه پتانسیل خوبی برای نمایش دستاوردهای ایران در حوزه پتروشیمی دارد.

وی همچنین گفت: در این نمایشگاه حوزه های انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، محصولات کشاورزی، خودرو، مناطق آزاد، صنعت و پایه های علمی می تواند زمینه های همکاری روسیه، ارمنستان و قزاقستان باشد.

استاندار تهران تصریح کرد: زمینه های درآمدزایی خوبی برای کشور در این نمایشگاه وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. به خصوص بازار کشورهای اوراسیا پتانسیل بالایی برای ما دارد.

به گزارش مرکز ارتباطات وزارت دفاع تهران، گفتنی است در چارچوب بازدید استاندار تهران از غرفه صنایع پتروشیمی خلیج فارس نماینده نمایشگاه بین المللی تهران در این غرفه حضور یافت و از استاندار تهران تجلیل کرد. یک پلاک

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا