بین الملل

رژیم صهیونیستی یک پزشک را برای بررسی وضعیت سلامتی “دشمنانش” مامور کرده است

یک وب سایت عبری زبان یک کمپین جدید را توسط ارتش اسرائیل برای خرید یک پزشک متخصص برای ارزیابی سلامت رهبران ، مقامات و روسای جمهور و پادشاهان عرب آغاز کرده است.

براساس گزارش شیمیشی ، بر اساس وب سایت Walla ، Walla معروف به اخبار اطلاعاتی این رژیم ، واحد فناوری جاسوسی رژیم صهیونیستی برای تحقیق در مورد سلامتی و سلامتی رهبران عرب و متحدان آنها ، پزشک جدیدی استخدام کرده است. .

دکتر افزود که دکتر تصاویر رد شده یا منتشر شده از رهبران عرب و پادشاهان کشورهای عربی و گروه های مقاومت فلسطین را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد تا هرگونه تغییر در وضعیت جسمی آنها را ردیابی کند. نام سید حسن نصرالله ، دبیرکل حزب الله در لبنان ، در بالای لیست نظامی اسرائیل است ، زیرا این پزشک از طریق یکسری سخنرانی ها وضعیت جسمی وی را بررسی می کند.

این وب سایت عبری زبان افزود که ارتش اسرائیل دائماً وضعیت جسمی “دشمنان” خود را زیر نظر دارد تا ببیند آیا وضعیت جسمی آنها خوب است یا نه ، آیا آنها خوب غذا می خورند یا نه. آنها “زبان گفتاری” هر رئیس جمهور و پادشاه عرب را مطالعه می کنند تا ببینند آیا او ضعیف است ، چه موقع سخنرانی اش اشباع می شود یا نقص جسمی دارد. این بدان معناست که اسرائیل به طور کامل ، دقیق و جامع وضعیت جسمی رهبران عرب و مسلمان را بررسی می کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا