بین الملل

رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند، زوال آنها به تعجیل می‌افتد

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران:

رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند، زوال آنها به تعجیل می‌افتد

امیر سرتیپ حیدری گفت: اگر رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند، پاسخ‌هایی خواهد گرفت که پشیمان‌کننده و خردکننده خواهد بود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم رژه ارتش که امروز (چهارشنبه) در تهران برگزار شد، اظهار داشت: نیروی زمینی سه تغییر و تحول مهم در سال‌های اخیر داشته است؛ ابتدا تغییر در ساختار کلی نیرو با تصویب رهبر معظم انقلاب اسلامی که این نیرو به یک نیروی متحرک، هجومی و واکنش سریع تبدیل شود و اکنون اینچنین نیروی زمینی‌ای را در اختیار امنیت پایدار کشور قرار داده‌ایم.

امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: نیروی زمینی تسلیحاتی را به کار گرفته است که اکثر آن‌ها در همین نیرو طراحی و توسط وزارت دفاع و با همکاری نیروی زمینی با قابلیت هوشمند و دقیق‌زن و دورزن باشند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین درخصوص عملیات «وعده صادق» گفت: نیروهای مسلح ما مکمل همدیگر هستند و هم‌افزا عمل می‌کنند؛ بنابراین رژیم صهیونیستی بداند که اگر بخواهد دست از پا خطا کند، پاسخ‌هایی خواهد گرفت که پشیمان‌کننده و خردکننده خواهد بود.

وی اضافه کرد: ایران با کسی که به خاکش تعدی‌ کند، مماشات نخواهد کرد؛ ما این را در دفاع مقدس ثابت کردیم و هشت سال در برابر قدرت‌های دنیا ایستادیم و در پایان جنگ یک وجب از خاک کشورمان هم در دست دشمن نماند.

امیر حیدری خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی هم بداند، نیروهای مسلح ما آماده و منتظر هستند که این رژیم دست از پا خطا کند تا تعجیل در زوال آن را انجام دهند.

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا