بین الملل

رسانه‌های صهیونیستی: حزب‌الله ظرف ۲ ساعت ۱۰۰۰ موشک به سمت تل‌آویو پرتاب می‌کند

رسانه‌های صهیونیستی امروز یکشنبه ضمن اذعان به قدرت حزب‌الله لبنان گزارش کردند در صورت بروز جنگ می‌تواند ظرف ۲ ساعت عملیات، حدود ۱۰۰۰ موشک به سمت تل‌آویو پرتاب کند.

به گزارش شیمیشی، این رسانه‌ها گزارش دادند حزب‌الله می‌تواند حدود ۱۰۰۰ موشک ظرف ۲ ساعت عملیات به سمت تل آویو شلیک کند که برخی از آنها دقیق به هدف مورد نظر اصابت خواهند کرد و برخی دیگر به آسمان خراش‌های این شهر برخورد می‌کنند.

رسانه‌های صهیونیستی اما صحبتی از این نکردند که چه چیزی در کنار این برج‌های تل‌آویو وجود دارد که آنها را به هدف حزب‌الله در جنگ آتی تبدیل می‌کند.

به نقل از سایت خبری المیادین، در همین راستا، روز گذشته یک ژنرال ذخیره در ارتش رژیم صهیونیستی گفت حزب الله لبنان با تلاشی ساده و با پرتاب روزانه ۳ تا ۴ موشک و تعدادی پهپاد تاکنون موفق شده است از بازگشت صهیونیست‌ها به خانه‌های خود در شمال جلوگیری کند.

وی افزود: حزب‌الله همچنین موفق شد درگیری‌ها را از تبدیل شدن به یک جنگ همه جانبه حفظ کند.

این ژنرال ارتش صهیونیستی گفت: فرمانده منطقه در آنجا از ابتدا فهمیده بود که در موقعیت دفاعی قرار دارد و لازم است تنها درگیری رخ دهد و منجر به بروز یک جنگ همه جانبه نشود.

همچنین «دویر کارف»، مسئول سابق سرویس اطلاعات شاباک به شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی گفت: «اسرائیل در جنگ سوم لبنان قرار دارد و حزب الله قدرتی بسیار بیشتر از حماس دارد و قدرت آتش در آنجا کاملاً متفاوت است».

وی در ادامه افزود: اما سوال اینجاست که آیا یک جنگ واقعی در شمال آغاز می شود و آیا نیروی نظامی اسرائیل علیه حزب‌الله کافی خواهد بود؟

کارف با اعتراف به این موضوع که رژیم صهیونیستی در نتیجه عملیات حزب الله لبنان در شمال فلسطین اشغالی تاکنون تلفات زیادی داده است، ابراز امیدواری کرد درگیری‌ها در جبهه شمالی با حزب الله در همین سطح باقی بماند یا حتی کمتر شود.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا