اجتماعی

دعوت از دختران دارای استعداد برای شرکت در جشنواره “بهیندخت”

مراسم افتتاحیه پوستر جشنواره ملی بهیدیکست و دو عنوان کتاب هویت دخترانه و سبک زندگی دخترانه با حضور نماینده فکری و تربیتی در بقعه متبرکه حضرت معصومه (س) برگزار شد.

به گزارش شیمیشی، امامی رضاوی مشاور وزیر امور بانوان وزارت آموزش و پرورش در این مراسم همزمان با گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر گفت: امروز به همین مناسبت پوستر جشنواره ملی بهندخت ویژه دانش‌آموزان دختر تمام مقاطع کشور، مدارس خارجی و دانش‌آموز معلمان و همچنین در بحث توانمندسازی دو کتاب «هویت دخترانه» و «سبک زندگی دخترانه» رونمایی شد. که دختران در مورد هویت و سبک زندگی خود یاد می گیرند.

وی آخرین بار ارسال آثار به جشنواره سراسری به اندکست را 31 گلاوجه 1402 عنوان کرد و گفت: از همه دخترانی که در زمینه های مختلف توانایی های ویژه ای دارند دعوت می کنیم در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گفتنی است؛ این آیین همزمان با میلاد ملا حضرت معصومه (س) و روز دختر با حضور باقرزاده معاون فکری و فکری وزارت آموزش و پرورش، حوث الاسلام احمدی معاون فرهنگی ریاست جمهوری برگزار می شود. آستانه حضرت. مدیر کل آموزش و پرورش استان قم رحیمی و جمعی از دانش آموزان دختر برگزار شد.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا