ورزشی

خبر هیجان‌انگیز روز؛ بازگشت رونالدو به سانتیاگو برنابئو!

به گزارش خبرگزاری شیمیشی؛ هواداران رئال مادرید ممکن است برای آخرین بار در زندگی‌شان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ رئال را در سانتیاگو برنابئو ببینند. بر اساس اخبار احتمالا کریستیانو رونالدو بار دیگر مقابل هزاران هوادار در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بازی خواهد کرد.

به نقل از ورزش سه در سال ۲۰۲۴ لوس بلانکوس استادیوم خانگی بازسازی‌شده خود را معرفی خواهد کرد. اگرچه قرار بود این استادیوم سال گذشته رونمایی شود، اما همه چیز کندتر از حد انتظار پیش رفته است. طبق گزارش‌ها، این تیم از النصر دعوت کرده است تا به هواداران خود یک هدیه خاطره‌انگیز بدهد.

پیش از این گزارش‌هایی درباره بازی النصر برابر رئال منتشر شده بود. طبق گزارش‌ها، فدراسیون فوتبال اسپانیا در نظر دارد به النصر اجازه دهد تا در یک تورنمنت کوچک در اسپانیا مقابل تیم‌هایی مانند رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیکو مادرید شرکت کند.

257 251

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا