بین الملل

حماس: مقاومت جوهره راهبرد آزادی فلسطین است

رئیس دفتر سیاسی حماس در بیانیه ای به روز القدس ، تأکید کرد که استراتژی آزادی فلسطین یک پروژه جامع مقاومت است که با مقاومت مسلحانه هدایت می شود و به صهیونیست ها هشدار می دهد که مرتکب هرگونه ظلم و ستم علیه مسجد الاقصی شوند. .

هانسمیل هانیه ، رئیس جمهور ، گفت: “قدس خطرناک ترین مراحل و خطرات را پشت سر می گذارد ، و ما در مورد برنامه ایالات متحده و صهیونیست برای اجرای توافق قرن صحبت می کنیم ، این یعنی تخریب آرمان فلسطین ، که توجه به فروپاشی فلسطین را به خود جلب می کند.” به گزارش شیمیشی ، جنبش مقاومت اسلامی. ، ما دنبال می کنیم.

وی در سخنان خود تأکید کرد: قدس امروز تحت سه محاصره است؛ از بین بردن شهر ، چنین محاصره ای از محدوده های شهر شهرداری اشغالگر در بیت المقدس و محاصره اورشلیم بزرگ مطابق پیمان قرون وسطایی قرن. مسجد الاقصی در معرض خطر حمله قرار گرفته است ، یهودیان و تلاش برای تقسیم زمان و مکان مسجد الاقصی و همچنین تلاش برای تغییر علائم ، حذف هویت آنها و جلوگیری از دستیابی مردم فلسطین به آن.

هانیه به صهیونیستها هشدار داد كه تمام اقدامات لازم را در برابر مسجد الاقصی انجام دهند ، گفت: “ما نه تنها برای آزادسازی مسجد الاقصی بلكه برای آزادسازی كلی قلم فلسطین نیز تلاش می كنیم.” ما به عنوان یک محقق اسلامی ، به یک استراتژی جامع و برنامه ریزی نیاز داریم تا تهدیدی را که پرونده ما و پرونده قدس به شکست خواهد رساند ، بشکند. هسته اصلی این استراتژی پروژه جامع مقاومت است که با مقاومت نظامی مسلح هدایت می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا