ورزشی

جهانبخش:قبول ندارم که بد بودیم/باید موقعیت ها را تبدیل به گل کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین از قطر، تیم های ملی فوتبال ایران و سوریه در جام ملت های آسیا به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری تیم ملی کشورمان به پایان رسید و ایران در مرحله یک چهارم نهایی حریف ژاپن شد.

در پایان این بازی علیرضا سیهانبخش نماینده تیم ملی گفت: در این بازی نشان دادیم که پرشور هستیم و به یکی از بهترین تیم های آسیا در این سال ها تبدیل شده ایم.

وی در ادامه صحبت های خود گفت: اگر در طول بازی از موقعیت های خود بهتر استفاده می کردیم می توانستیم با موفقیت زمین را ترک کنیم و متاسفانه سوریه را به سختی شکست دادیم.

وی همچنین گفت: زمانی که بازی به وقت اضافه رفت به سایر بازیکنان گفتم تمرکز داشته باشند تا گل نخوریم و مطمئن بودم الیرضا بیرانوند به ما کمک می کند تا ضربات پنالتی را متوقف کنیم.

کهنبخش خاطرنشان کرد: باید از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم و قبول دارم که بد بازی کردیم. در نیمه اول خیلی خوب بودیم و سعی کردیم در بازی بهتر شویم، مخصوصاً زمانی که 10 نفره شدیم، با تمام قدرت جنگیدیم و خدا را شکر بازی با خوشحالی بازیکنان ما به پایان رسید.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا