اجتماعی

جابجایی زائران حرم امام خمینی(ره) با ۱۱۰۰ دستگاه اتوبوس

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با توجه به مراسم سالگرد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: همکاران ما در شهرداری با تمام توان به زائران حرم امام خمینی (ره) خدمت کردند و خوشایند نبود. مشکل در فرآیند خدمات عمومی

به گزارش شیمیشی، الیرضا جعفری با بیان اینکه با هماهنگی معاونان رئیس جمهور، مناطق 22 گانه، نهادها و شرکت ها روند خدمات رسانی به زائران حرم امام خمینی (ره) به خوبی پیش رفت و اعلام کرد: نمایندگان ما. و نیروها در سازمان ها و مناطق حضور داشتند و روز گذشته ساعت 16 با عملیات پاکسازی محوطه جشن پایان خدمت رسانی شد.

مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با تاکید بر اینکه هیچ مشکلی در روند خدمات رسانی به زائران وجود نداشت، یادآور شد: 22 نهاد و منطقه با تمام توان آماده بودند تا در حوزه خدمات رسانی هیچ مانعی وجود نداشته باشد.

وی به جابجایی زائران با 1100 اتوبوس اشاره کرد و تصریح کرد: بخشی از این تعداد در اختیار محلات و مساجد و بخشی نیز برای انتقال شهروندان به قبر استفاده شد.

به گزارش سایت شهر، جعفری با بیان اینکه تمامی خطوط مترو به ویژه خط یک از صبح زود آماده خدمت رسانی به شهروندان و زائران حرم مطهر است، گفت: 250 کامیون و 100 دستگاه مینی بوس نیز اعزام شده است. آنها صبح دیروز بیرون رفتند و مسئول مسافران بودند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا