اقتصادی

توزیع سیب‌زمینی با قیمت ۱۰ هزار تومان از فردا

رئیس مرکز روابط عمومی و ارتباطات وزارت جهاد کشاورزی از فردا در تمامی میادین میوه و تره بار سیب زمینی 10 هزار تومانی توزیع می کند.

به گزارش شیمیشی، الیرضا ریز زاده با بیان اینکه با توجه به تقویم سالانه محصولات کشاورزی و وقوع سیل و سرما، نگرانی برای تامین سیب زمینی وجود دارد، گفت: ذخایر سیب زمینی ما بسیار خوب است. هدف صادرات 600 هزار تنی نیز محقق شد. اما با توجه به ساماندهی بازار و ایجاد ثبات در بازار، مقرر شد در صورت نیاز صادرات 100 هزار تنی سیب زمینی به کشور صادر شود.

وی در یک برنامه تلویزیونی ادامه داد: سیب زمینی از فردا در تمامی میادین میوه و تره بار با قیمت مصوب 10 هزار تومان توزیع می شود.

رئیس مرکز ارتباطات و ارتباطات مردمی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: در سامانه مارکت سیب زمینی با قیمت 9800 تومان بارگیری می شود و مردم می توانند سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند.

انتهای پیام/

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا