اجتماعی

توجه «نون خ» به بحث فرزندآوری و جوانی جمعیت

توجه «نون خا» به موضوع مراقبت از کودکان و نوجوانان

مدیر روابط عمومی و مدیریت بنیاد 15 خرداد فرماندهی فرمان امام(ره) با بیان اینکه این بنیاد 15 به فرهنگ سازی و فعالیت های فرهنگی در زمینه دسترسی به کودکان و نوجوانان اهمیت می دهد گفت:

یاسر اشراسی گفت: بنیاد 15 خرداد در بخشی از فعالیت های گسترده خود در حوزه جوانان و کودکان، اقدامات فرهنگی و رسانه ای بسیاری را در دستور کار خود قرار داده است.
وی تصریح کرد: یکی از آخرین فعالیت های بنیاد 15 خرداد مرکز اجرای فرمان امام (ره) در حوزه فرهنگ و ارتباطات و در قالب کمپین «ایران جوان» مشارکت فعال در تولید. از فصل چهارم سریال نون خا.
اشراقی به این نکته توجه کرد: چهارمین قسمت از سریال معروف نوروزی به نام «نوروخا» به کارگردانی سید اگزاخانی که از شبکه یک سیما پخش می شود، به طور جدی به موضوعاتی مانند مراقبت از کودکان و نوجوانان می پردازد. همچنین در قسمت های بعدی سریال بیشتر به مسائل جمعیتی پرداخته خواهد شد.
مسئول روابط عمومی بنیاد 15 خرداد درباره دیگر فعالیت های رسانه ای و فرهنگی این بنیاد اظهار داشت: بیش از 10 فیلم کوتاه با موضوع جمعیت و خانواده با نام «بهشتی دیگر» تولید و از شبکه های مختلف سیما پخش می شود.
اشراخی ادامه داد: همچنین نماهنگ پوسر خاله ها با موضوع تکریم خانواده و ارزش آفرینی فرزندآوری از شبکه های مختلف سیما پخش می شود.
وی تائید کرد: حضور فعال فرهنگی و رسانه ای بنیاد 15 خرداد در ویژه برنامه های شبکه نوروز در قالب کمپین «ایران جوان» از مهم ترین کمپین های این بنیاد در راستای جوان سازی است.
به گزارش اشراسی، محصولات فرهنگی و رسانه ای بنیاد 15 خرداد با همفکری و همکاری مرکز پایدار جمعیتی نهاد ارتباط در حوزه کودک و نوجوان منتشر می شود.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا