تقدیر از ناصر غلامی هوجقان روابط عمومی کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی

درروز ارتباطات و روابط عمومی از ناصر غلامی هوجقان مدیر روابط عمومی کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی تقدیر شد

میثم رشتبر، رئیس انجمن کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی به‌مناسبت «روز ارتباطات و روابط عمومی»، با ارسال لوح تقدیر به ناصر غلامی هوجقان مسئول روابط عمومی کونگ فو آزاد استان،  این روز را به ایشان تبریک گفت

رئیس انجمن کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی از ناصر غلامی هوجقان مسئول روابط عمومی انجمن کونگ فو آزاد آذربایجان شرقی با اهداء لوح تقدیر، لوح قدردانی کرد.

متن قدردانی به شرح ذیل است:

 

خبرنگار ورزشی برادر ارجمند جناب آقای ناصر غلامی هوجقان

 

مسئول محترم روابط عمومی کونگ فو آزاد استان آذربایجان شرقی

 

با سلام و احترام

 

در دنیای امروز جریان زنده اطلاعات با تکیه بر،صراحت و شجاعت خبرنگار در شریان های حیاتی در جامعه به گردش در می آید و شناخت و آگاهی اهل زمان را افزون تر میکند.

 

در نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه افکار عمومی به عنوان یک ارزش اجتماعی می باشد و ارتباط سازنده بین مردم و مسئولین و اعتلا و سربلندی ایران اسلامی است.

بدین وسیله فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به حضورتان تبریک و تهنیت عرض کرده بر خود فرض میدانم از مساعی گرانقدر و تلاش های ارزنده جنابعالی در این عرصه که با تلاش حضرتعالی و سایر همکاران انجمن کونگ فو آزاد استان آذربایجان شرقی در بین ۲۵ انجمن کونک فو آزاد فعال کشور با توجه به عملکرد موفق در سال ۱۴۰۲ و سال جاری توانست رتبه نخست کشوری را کسب کند.

از خداوند متعال برای شما سعادت و موفقیت در عرصه های مختلف زندگی را آرزومندم.

 

میثم رشتبر رئیس انجمن کونگ فو آزاد استان آذربایجان شرقی

دکمه بازگشت به بالا