اجتماعی

تاسیس حداقل یک کارخانه آرد کامل در استان‌ها تا آخرسال/ ۹۶۹ پروژه بهداشتی آماده افتتاح دردهه فجر

معاون وزیر بهداشت از تدوین نقشه مشکلات تغذیه استان ها و احداث حداقل یک کارخانه کامل آرد در استان ها تا پایان سال خبر داد.

به گزارش خبر شیمیشیدکتر حسین فرشیدی در نشست مجازی روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور به آغاز طرح ملی سلامت خانواده در 53 شهر این کشور اشاره و اعلام کرد: این طرح هم اکنون در 195 شهر کشور اجرا می شود. این کشور. کشور و 6 ولسوالی و حدود 27 میلیون نفر از جمعیت کشور در این برنامه گنجانده شده است.

وی بر تغییرات مثبت در اجرای برنامه ملی سلامت خانواده تاکید کرد و خاطرنشان کرد: در کنگره بین المللی سلامت خانواده و نظام مرجع، خلاقیت و نوآوری دانشگاه ها در اجرای برنامه ملی سلامت و اثربخشی آن در ارتقای ارتقای سلامت مطرح شد. . ارائه شود.

معاون وزیر بهداشت ادغام آموزش و پرورش و نظام سلامت، تقویت شبکه سلامت، مردمی شدن نظام سلامت، عوامل اجتماعی موثر بر سلامت و سلامت الکترونیک را از جمله محورهای مهم این کنگره خواند و گفت: این همایش با حضور مدیران سازمان جهانی بهداشت و در روزهای 15 و 16 مارس، دفتر مدیترانه میزبان وزرای بهداشت کشورهای مختلف در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی و نمایشگاهی از دستاوردهای نظام سلامت خواهد بود. در کنار این سازمان

دکتر فرشیدی درباره اجرای هر چه بهتر کمپین ملی سلامت و دانش جامع غذای سالم، ساخت حداقل یک کارخانه آرد در استان ها تا پایان سال، تدوین نقشه مشکلات تغذیه استان ها با محوریت سلامت گفت. . بر اساس تفاهم نامه معاونت توسعه و سلامت وزارت بهداشت، مددکاران انتظارات معاونت بهداشت از دانشگاه ها را می دانستند.

به گزارش وبدا، وی از آماده باش 969 پروژه بهداشتی در سراسر کشور در این ایام خبر داد.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات اجتماعی

پژوهشگر اجتماعی با نگاهی منطقی و نوآورانه. ارائه دیدگاه‌های تازه درباره تفاوت‌های فرهنگی و مسائل اجتماعی.
دکمه بازگشت به بالا