ورزشی

تارتار: نیازی به تبلیغ نداریم تا هواداران ملوان به ورزشگاه بیایند

سرمربی ملوان بندرانزلی ابراز امیدواری کرد که شاگردانش در دیدار شمس – آذر با تمرکز بالا به میدان بروند.

به گزارش شیمیشی، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار مقابل شمس آذر قزوین اظهار کرد: بازی فردا مانند همه بازی های این فصل سخت و کسل کننده است. بازی های امسال غیرقابل پیش بینی است و این کار را برای همه سخت کرده است. مثلا همان شمس آذری که در تبریز تراکتور را شکست داد در قزوین از هوادار شکست می خورد. این نشان می دهد که امسال لیگ سختی خواهیم داشت. ما چالش بالای جدول را بیشتر از چالش وسط جدول دوست داریم. امیدوارم با تمریناتی که انجام دادیم به هیچ وجه شمس آذر را دست کم نگیریم، تمام نکات تاکتیکی به چشم بازیکنان دیده شود و برای گرفتن سه امتیاز کمتر اشتباه کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا محروم هستند یا آسیب دیده اند، گفت: خدا را شکر نداریم. با دکتر صیاد و دوستانش حتی با فرصت های محدود هم خیلی از مشکلات را حل می کنیم. از کادر پزشکی که شبانه روز برای سلامتی بازیکنان تلاش می کنند تشکر می کنم و امیدوارم فردا با یک بازی خوب پاداش زحمات این هواداران را بدهیم. مصدومی نداریم

تارتار درباره شکست های لیگ برتر گفت: واقعا برای تیم هایی مثل ملوان سخت بود. سعی کردیم تعطیلات امسال یک بازی تدارکاتی داشته باشیم اما نشد. تیم های ما از همین استان در لیگ اول و دوم قرار گرفتند و بازی در شهرهای دیگر بسیار گران تمام شد. برای حفظ شرایط بدنی باید به صورت تیمی بازی می کردیم. امیدوارم فرزندان ما با تلاش همیشگی خود این کمبود را جبران کنند و با حمایت های خود تغییرات لیگ برتر را پوشش دهند. امیدوارم بچه ها اعتماد به نفس داشته باشند اما مغرور نباشند.

مربی ملوان درباره برنامه های شمس آذر در مقابل حملات گفت: بله، آنها تیم بسیار سریعی هستند. آنها تیمی هستند که عناصر سریعی در خط حمله دارند و امشب آنالیز نهایی را داریم. باید با تمرکز بازی کنیم و بی پروا حمله نکنیم. اگر بچه ها عاقلانه رفتار کنند و به تیم خوب شمس آذر و آقای دهیکی احترام بگذارند، می توانیم پیروز شویم. امیدوارم علاوه بر بازی فردا در آینده نیز موفق باشند.

وی درباره آنچه به مخاطبان می گوید گفت: نیازی نیست به ما بگوید. آنها آنقدر تیم را دوست دارند که بسیاری از آنها پشت دروازه ورزشگاه می مانند. می دانم که ورزشگاه را پر کرده اند و همه بلیت ها را خریده اند. ما مثل برخی تیم ها نیستیم که ورودشان به ورزشگاه را تبلیغ می کنند، می خواهیم افرادی که بلیت خریده اند به ورزشگاه بیایند و نمی خواهیم هوادارانمان درب خانه بمانند. می دانیم که مسئولان به فکر ساخت ورزشگاه بزرگ تری برای این هواداران خوب هستند.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا