ورزشی

به احترام رونالدو کلاه از سر برمی‌دارم!

به گزارش خبرگزاری شیمیشی؛ این بازیکن آرژانتینی تجربه بسیار خوبی با ستاره پرتغالی داشته است. در واقع این دو برای چند ماه در نصر شریک بودند تا اینکه بازیکن آرژانتینی تصمیم گرفت به کشورش بازگردد و برای ریورپلاته بازی کند. پیتی مارتینز گفت: “رونالدو بازیکن بزرگی است. آنچه در مورد او گفته می شود متفاوت است. او ممکن است ایراداتی داشته باشد، اما او مرد بزرگی است و هر چیزی را که به دست آورده است، به تنهایی به دست آورده است.” او بر همه موانع و مشکلات غلبه کرده است.»

وی در ادامه سخنان خود گفت: تجربه آشنایی با ایشان مایه ی خیر و برکت بود چرا که ایشان واقعا شخصیت فوق العاده ای دارند ماه هایی که با ایشان گذراندم در پایان عمرم برای من درسی بود. به من نشان داد که او چه آدمی است. مرد بزرگی است. و همراهی او چیز شگفت انگیزی بود.”

این بازیکن آرژانتینی در عربستان به شدت مجروح شد و در نهایت نصر را ترک کرد. او در سه سال 49 بازی برای تیم عربستان انجام داد و سیزده گل به ثمر رساند و ده پاس گل داد. او در این مدت 45 بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد.

257 251

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا