اقتصادی

بهره مندی ۶۳۰ نفر از امکانات اسکان دانشگاه آزاد قم در دهه نخست تعطیلات نوروز

بهره مندی ۶۳۰ نفر از امکانات اسکان دانشگاه آزاد قم در دهه نخست تعطیلات نوروز

مدیر امور اداری و دبیررفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قم از بهره مندی ۶۳۰ نفر شب در قالب ۸۲ خانوار از ستاد اسکان این واحد دانشگاهی خبر داد.

امیر عباس‌سحری، مدیر امور اداری و دبیر رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا قم با ارائه گزارشی از فعالیت ستاد اسکان نوروزی این واحد دانشگاهی در دهه نخست تعطیلات نوروزی ۱۴۰۳ با اشاره به اینکه نخستین میهمان نوروزی ۲۴ اسفند ماه در واحد قم پذیرش گرفتند، اظهار کرد: از نخستین روز فعالیت ستاد اسکان نوروزی واحد قم تا چهارم فروردین سال جاری تعداد ۸۲ نفر از همکاران خانواده دانشگاه آزاد اسلامی به مدت ۶۳۰ نفر شب در مجموعه رفاهی واحد قم اسکان داده شده‌اند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۴۱۵ نفر از خدمات رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قم استفاده کرده‌اند، افزود: ستاد اسکان نوروزی مستقر در این واحد دانشگاهی با ۱۹ اتاق خوابگاهی و ۶ اتاق رزرو برای مواقع اضطراری آماده خدمات رسانی به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است.

امکانات رفاهی موجود در ستاد اسکان نوروزی واحد قم

دبیر رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قم با اشاره به امکانات رفاهی موجود در ستاد اسکان نوروزی این واحد دانشگاهی توضیح داد: به منظور رفاه حال دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی که زائر حرم کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها هستند امکاناتی از قبیل تخت خواب، تشک، پتو، بالشت، یخچال، آب شیرین تصفیه شده، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و … برای میهمانان این واحد دانشگاهی در نظر گرفته شده است.

بهره مندی ۶۳۰ نفر از امکانات اسکان دانشگاه آزاد قم در دهه نخست تعطیلات نوروز

سحری گفت: برای رفاه حال خانواده‌های ساکن در ستاداسکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با پیمانکار سلف سرویس دانشگاه هماهنگ شده در صورت درخواست ناهار و شام توسط میهمانان در اسرع وقت خدمات رسانی انجام شود. تیم ستاد اسکان نوروزی واحد قم در همه ساعات شبانه‌روز برای پاسخگویی و حفظ امنیت و همچنین تسهیل تردد میهمانان در ساعات مختلف شبانه روز به حرم مطهر آماده خدمات‌رسانی هستند.

وی از ادامه فرایند خدمات‌رسانی شبانه‌روزی ستاد اسکان نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم تا ۱۳ فروردین سال جاری خبر داد و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت گرفته بتوانند همه میهمانان مراجعه کننده به مجموعه رفاهی واحد قم پذیرش دهند.

دبیر رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی قم از همه اعضای تیم ستاد اسکان نوروزی واحد قم و همکاران حفاظت فیزیکی که به‌صورت شبانه‌روزی به جامعه دانشگاهی میهمان واحد قم خدمات رسانی کردند، تشکر کرد.

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا