اقتصادی

بهره‌مندی ۵۲۰ میهمان نوروزی از خدمات اسکان دانشگاه آزاد دزفول

بهره‌مندی ۵۲۰ میهمان نوروزی از خدمات اسکان دانشگاه آزاد دزفول

مسئول ستاد اسکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول از بهره‌مندی ۵۲۰ میهمان نوروزی از خدمات اسکان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، شهرستان دزفول دارای آب و هوای بهاری مطلوب و پیشینه تاریخی فراوانی است که همه‌ساله موجب استقبال میلیون‌ها نفر از میهمانان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات نوروز است.

مسئول ستاد اسکان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: ستاد اسکان این دانشگاه با هدف میزبانی نخستین میهمانان نوروزی، از تاریخ 24 اسفندماه 1402 فعالیت خود را آغاز کرده و با برنامه‌ریزی مناسب، این خدمات تا پایان فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت.

پیمان موجودی افزود: تاکنون بیش از 520 نفر از خدمات اسکان در این دانشگاه بهره‌مند شده‌اند که در این فرآیند 14 نفر از همکاران به صورت مستمر در ستاد اسکان حضور داشته‌اند.

وی در ادامه توضیح داد: مکان‌هایی که برای سرویس‌دهی به میهمانان نوروزی مورد استفاده قرار گرفته‌اند، مهمانسرای اساتید در محل دانشگاه، هتل ورزش در مجتمع آموزشی پژوهشی شهید دکتر حاج احمد سوداگر و مهمانسرای سما در آموزشکده سابق سماست.

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا