برنامه ریزی منسجم در دستور کار فدراسیون فوتبال برای تیم ملی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، مهدی تاج رئیس فدراسیون پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۶ با مهدی محمدنبی، نایب رئیس فدراسیون و مدیر تیم ملی و همچنین امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی گفت و گو کرد.

در این گفت و گوی تلفنی، رئیس فدراسیون با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی منسجم و همه جانبه برای آماده سازی تیم ملی جهت شرکت در این رقابت‌ها، ابراز امیدواری کرد که کادر فنی شایسته و بازیکنان سخت کوش تیم ملی، صعود شیرین و خاطره انگیزی را به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۶ رقم بزنند.

وی همچنین از رایزنی‌های فشرده فدراسیون برای پیگیری برنامه ریزی های مرتبط با پشتیبانی مطلوب از تیم ملی جهت حضور موفقیت آمیز در این رقابت‌ها خبر داد.

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی هم در این گفت و گو ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته، از عزم راسخ اعضا تیم ملی جهت رقم زدن موفقیت‌های تازه سخن گفت و ابراز امیدواری کرد که در این مسیر حمایت همه جانبه کلیه دستگاه‌های ذیربط همراه و همگام با تیم ملی کشورمان باشد.

رئیس فدراسیون در این گفت و گو همچنین دقایقی با مهدی مهدوی کیا، کاپیتان اسبق تیم ملی به صحبت پرداخت و برای وی در ادامه مسیر حرفه ای خود آرزوی توفیق و بهروزی کرد.

دکمه بازگشت به بالا