بررسی روند اجرایی طرح‌های در دست اجرای منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

شیمیشی / بوشهر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی بوشهر ، روند اجرای پروژه های در حال انجام تولید ، کار و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیرعامل منطقه اقتصادی خصوصی بوشهر در زمینه ارزیابی روند اجرای آزمایشگاه Quaid 19 و پیشرفت فیزیکی پروژه های تولیدی در منطقه اقتصادی خصوصی بوشهر ، گزارشی از ظرفیت های این منطقه خاص و آزمایشگاه مذهبی لیان چاکس ارائه کرد. لیان برای ساخت آزمایشگاه Quaid 19 تصویب شد و این مسئولیت مهم اجتماعی مستلزم همکاری و هماهنگی با همه نهادهای ذیربط است.

در این بازدید مقرر شد آزمایشگاه گروه دینی لیان از تأسیس آزمایشگاه Quaid 19 از دانشگاه علوم پزشکی دریافت شود و برای تسهیل روند مربوطه ، شرایط لازم تصویب می شود.

در عین حال ، از آنجا که آزمایشگاه آزمایشگاهی Lab Lian Olive Bran دارای بیشترین مجوزها و استانداردهای لازم است ، از توابع این آزمایش باید در صنایع غذایی ، دارویی و آبزی پروری استان استفاده شود.

حسین نامور ، مدیرعامل منطقه اقتصادی خصوصی بوشهر با بیان اینکه شرکت نگین لیان پارس در حال سرمایه گذاری 3 میلیون هکتار سرمایه گذاری خارجی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با یک میلیون دلار است ، گفت: در مرحله اول 3500 متر مربع و 1300 متر مربع. ساختمانها و رستورانها خانه برای این تجارت است.

وی خاطرنشان کرد: در مرحله اول 500 میلیارد ریال سرمایه گذاری اولیه نگین لیان پارس با یک برنامه تولید کاغذ دیواری ، 50 کارگر بصورت مستقیم اشتغال دارند که با داشتن برنامه های آماده می توان 65 نفر را افزایش داد.

مدیر امور مناطق ویژه اقتصادی بوشهر گفت: در مرحله دوم این شرکت ، برنامه تولید جعبه های چاپی ، یک کارخانه کفش ، ساخت دیوار و تولید خودرو قرار بود به شرکت کامران صنعت نوین دریک فناوران ایرانران مراجعه کرده و اعلام کرد: ایرانران سانات نوین فناوران. دریک به همراه 40 کارگر محلی خود اشتغالی ، تنها کشوری است که با قفل های قفل دار و قفل های درب موتوری ، قفل هایی را برای قفل سازان از راه دور در کشور ایجاد کرده است.

ناموار گفت: بخش تولید تولید ژنراتورها را در مرحله اول آغاز کرده است و تولید موتور در فاز دوم نیز در حال انجام است. وی گفت: در حال حاضر تولید ماهانه 5 هزار واحد در ماه است و با برنامه ریزی های انجام شده در ماه های آینده ، تولید به 8000 واحد خواهد رسید.

مدیرعامل باید توانایی برقراری ارتباط با سرمایه گذاران و مشاغل را داشته باشد

معاون امور اقتصادی استاندار بوشهر همچنین گفت: اقدامات انجام شده توسط منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برای مبارزه با تاج و همچنین تلاش های لیان زیتون سبوس ، مدیر اتاق بازرگانی چاکسا ، گفت: سرمایه گذاران و بازرگانان به عنوان انسان مثمر ثمر خواهند بود. خوبی. پشتیبانی ویژه ای وجود دارد.

سعید زرین فر تصریح کرد: همکاری و ارتباط کلیه مسئولان نهادهای اداری با سرمایه گذاران و سرمایه گذاران در حوزه تولید اهمیت و ضروری است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا