بین الملل

باشگاه ذوب‌آهن در حال بررسی عملکرد تارتار در لیگ بیست و دوم

رزومه چند مربی در اختیار کمیته فنی قرار گرفت

با وجود اخبار منتشر شده باشگاه ذوب‌آهن ضرب‌الاجلی را برای سرمربی این تیم تعیین نکرده و در حال بررسی عملکرد این مربی در فصل گذشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در حالی که عنوان شده بود در روزهای آتی مهدی تارتار جلسه‌ای را با مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن برگزار می‌کند و تکلیف ماندن یا رفتن سرمربی سبزپوشان اصفهان تا پایان هفته مشخص می‌شود اما هنوز ضرب‌الاجلی برای برگزاری جلسه تعیین نشده است.

باشگاه ذوب‌آهن کماکان در حال بررسی اتفاقات فصل اخیر است و در ادامه اعضای کمیته فنی باشگاه، عملکرد تارتار و کادرفنی وی را از تمامی زوایا مورد ارزیابی قرار می‌دهند. نتیجه ارزیابی عملکرد کادرفنی تیم در فصل گذشته به مدیرعامل باشگاه اعلام می‌شود و در مرحله بعد جلسه هیات مدیره باشگاه برگزار خواهد شد. در نهایت خروجی جلسه هیات مدیره مشخص می‌کند در فصل آینده موضع باشگاه برای ادامه یا قطع همکاری با تارتار چیست.

در همین راستا رزومه چند مربی داخلی نیز در دست بررسی کمیته فنی باشگاه قرار دارد تا در صورتی که تصمیم بر پایان همکاری با تارتار باشد این موضوع به مدیرعامل باشگاه اعلام و گزینه‌های سرمربیگری تیم برای فصل آینده به ترتیب اولویت معرفی می‌شوند.

 

 

دکمه بازگشت به بالا