علمی و پزشکی

این جانور مخوف سالانه ۲۰۰ نفر را به کشتن می‌دهد!

به گزارش خبرگزاری شیمیشی، آهوی زیبا یکی از کشنده ترین حیوانات آمریکاست. در بین تمام حیوانات وحشی، خطرناک ترین برای انسان است و سالانه 120 تا 200 نفر را می کشد.

بیشتر بخوانید:

این آمار بالا معمولاً ناشی از پریدن آهو به جاده و برخورد با ماشین است. راننده کنترل را از دست می دهد و تصادف می کند. در موارد دیگر، زمانی که راننده سعی می کند از برخورد با آهو جلوگیری کند، کنترل خود را از دست می دهد و تصادف مرگباری رخ می دهد. بیشتر این حوادث در فصل تولید مثل اتفاق می افتد، زیرا تعقیب و گریز برای جفت انجام می شود. فصل تولید مثل در پاییز است که ساعات روشنایی روز کمتر می شود.

این موجود از مار، کوسه و حتی کروکودیل کشنده تر است!/ عکس

معلوم است که آهوها نیز به مردم حمله می کنند. گوزن ها می توانند با شاخ های خود مردم را آزار دهند و حتی گوزن های بدون شاخ نیز می توانند آنها را با سر بزنند، گاز بگیرند و گاز بگیرند. این معمولا برای شکارچیانی اتفاق می افتد که از طعمه های معطر برای جذب آنها استفاده می کنند.

این موجود از مار، کوسه و حتی کروکودیل کشنده تر است!/ عکس

منبع: AZANIMALS

بیشتر بخوانید:

در دنیای واقعی یک خون آشام پیدا کرد!/ عکس

دانشمندان با سلاح / شکار بمب هسته ای ترسناک هستند!

اولین بار در جنگ دیده شد / پهپاد انتحاری جدید اوکراین با موتور جت / عکس

227227

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا