ورزشی

انتقاد گل‌محمدی از تصمیمات تیم داوری دربی ۱۰۲

به دلیل دوستی خطیر و تاج حق تیم دیگری ضایع نشود/VAR معرفی نشود.

آفتاب نیوز:

یحیی گل محمدی پس از دیدار 1-1 پرسپولیس و استقلال در دربی 102 گفت: بازی پر جنب و جوش و خوبی بود. در نیمه اول توانستیم جریان بازی را کنترل کنیم و جریان بسیار خوبی از توپ داشتیم. یکی دو موقعیت خوب داشتیم و بازی را به خوبی مدیریت کردیم و به دروازه حریف رسیدیم و از ضربات ایستگاهی خود به خوبی استفاده کردیم اما به گل نرسیدیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم استقلال کمی تهاجمی تر بازی کرد و شاید همانطور که انتظار داشتم بچه ها بیشتر از زمین حریف عبور کنند کمتر بود. بعد از آن موفق به گلزنی شدیم و در طول بازی موقعیت خاصی به حریف ندادیم و در فاز دفاعی خیلی خوب عمل کردیم.

گل محمدی گفت: استقلال می خواست روی توپ های بلند و هندبال فشار بیاورد اما پسران ما به خوبی تاکتیک حریف را کنترل کردند و در صحنه ای که فکر نمی کنم اتفاقی بیفتد بازیکن حریف خود را به پای بازیکن ما انداخت و گرفت. زانویش.” در حالی که زانوی او هرگز درگیر این صحنه نبود. این صحنه در مقابل چشمان دوانیفر رخ داد و او تصمیم بسیار خوبی گرفت. اگر در آن جو 10 درصد فکر می کردند که این یک پنالتی است، او آن را می زد، صحنه هرگز نیازی به VAR نداشت.

سرمربی پرسپولیس همچنین گفت: نمی دانم داوران عراقی که در اتاق VAR هستند از کجا آمدند و چرا این صحنه را به VAR بردند. در دقیقه 60 بازیکن استقلال باید اخراج می شد و این اتفاق تعجب آور بود. تصمیمات VAR بسیار تعجب آور بود. او خودش صحنه را دیده بود، اما تصمیمش را زیر سوال برد. فکر نمی کنم روز خوبی برای داوران ما بود. اگر VAR به این سمت بیاید، بهتر است که نشود و خیلی تلاش نکنیم تا هزینه باشگاه ها را افزایش دهیم. نگران نباشید و اگر VAR وجود نداشته باشد بازی سرگرم کننده تر خواهد بود. بسیار رایج بود که حتی با VAR تصمیمات اشتباه گرفته می شد.

گل میحمیدی در پاسخ به صحبت های نکونام مبنی بر اینکه داور باید 2 پنالتی به آنها می داد و آنها چندین موقعیت گلزنی داشتند و به پرسپولیس فرصت ایجاد موقعیت ندادند پاسخ داد. هر کسی نظر خودش را دارد و برای خودش احترام قائل است. صحبت های ما نظر کارشناسان بود و تصاویر واضحی دیده می شد. امروز 2 امتیاز از ما گرفتند و یک امتیاز به دشمن دادند، اینها همه اتفاقات بازی امروز بود.

وی در پاسخ به این سوال که دلیل این همه تصمیم گیری علیه پیرسوس چیست؟ گفت: دلیلش این است که احترام و احترام داریم. وقتی این را احساس می کنند، می گویند هر کاری کنیم، حرف نمی زنند. ما هم مقصریم و باید بیشتر از حقوق خود دفاع کنیم و صدای بلند بدهیم. متاسفانه این چیزها در فوتبال ایران جواب می دهد.

گل میحمیدی توضیح داد: در دربی های گذشته درباره داوری صحبت می کنند. این اتفاق فشار زیادی به داور وارد می کند و دوستان کمیته انضباطی با هم دوست می شوند. نمی دانم داستان چیست که این دودستگی را در جلسه و رای گیری ایجاد می کند و ما این وضعیت را احساس می کنیم. چون مدیرعامل آنها (الی خطیر) رفاقت دیرینه ای با رئیس فدراسیون (تاک) دارد، نباید حق یک تیم دیگر ضایع شود. امیدوارم باشگاه از حقوق تیم و هواداران دفاع کند، جایی باید دعوا شود. تا حالا متواضع بودیم اما از این به بعد باید کمی صادقانه رفتار کنیم، من دوست ندارم از این کلمات استفاده کنم، اما متاسفانه جواب می دهد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که دلیل نگرفتن قرمزها نارسایی تاکتیکی یا مشکل روحی بازیکنان است، گفت: دلایلی که دارم مشخص است اما اینطور نیست. جایی که من در مورد آنها صحبت می کنم. قبلاً خیلی چیزها گفته شد، بحث دیگر این است که در بازی های خود در آسیا و لیگ خیلی تحت فشار بودیم و تعدادی از تیم ما به دلیل مصدومیت و بیماری های مختلفی که داشتیم جان خود را از دست دادند.

گل میحمیدی یادآور شد: به بازیکنان امید زیادی دارم اما مشکلاتی هم در داخل و هم در خارج از تیم وجود داشت. انرژی که باید داشته باشیم و نیرویی که ما را می سازد مثل پارسال کمتر است. بعد از النصر و الدیل خوب بازی کردیم و در نیمه اول مقابل هوادار خوب بودیم اما در فشار مسابقات انرژی تیم گرفته شد. ما 4 بازی تا نیمه تمام داریم و آنها بازی ها را سخت تر کردند و بدون همتای ما فاصله تیم ها را کم کردند. آنها برنامه فشرده ای برای تیم ما گذاشتند که به تیم ما آسیب زد.

وی در پاسخ به این سوال که تغییر ترابی و رفیع به دلیل فشار بالای استقلال بود، گفت: با توجه به تغییرات، سعی کردیم سیستم بازی خود را تغییر دهیم و تعداد مهاجمان را در تیم افزایش دهیم تا قدرت بیشتری در تیم داشته باشیم. حمله. . فکر می کنم تغییرات خوبی رخ داد و گل زدیم و بیشتر در حمله بازی کردیم.

گل محمدی درباره صحنه خطای امید حمیدی فر روی شهاب زاهدی گفت: در آن صحنه حداقل تصمیمی که داور باید می گرفت کارت زرد بود و بازیکن حریف با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد. برای داوران عراقی که در اتاق VAR حضور دارند باید عینک دید نزدیک یا دوربین بیاورند. نمی دانم چرا این اتفاقات افتاد و واقعا عجیب بود.

پس از برگزاری دربی صد و دوم با VAR، هم خودش و هم سرمربی استقلال به تصمیمات VAR اعتراض کردند و گفتند: فکر می کنم برای عقب نماندن ابتکار عمل را به دست می گیرند. آنها باید از تصمیمات VAR و فنادیفر خوشحال باشند و در این شکی نیست. تصاویر واضح است و همه ما نظرات کارشناسان را دیده‌ایم که حرف ما را تایید می‌کنند.

یحیی گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا این فصل هم با انرژی فصل گذشته کار می کند؟ وی گفت: وقتی برای پرسپولیس کار و مربیگری می کنی حتی یک لحظه فکر نمی کنی که خسته شده ای. زمان کار را هم برای خودم و هم برای همکارانم افزایش دادم و امسال نسبت به سال گذشته بیشتر وقت می گذاریم. امسال نسبت به سال گذشته مشکلات بیشتری داریم و دلایل آن را توضیح می دهم. وظیفه ماست که تا آخرین نفس برای پلیس کار کنیم و جان خود را از دست بدهیم و این وظیفه همه ماست.

دلیل کناره گیری سرمربی پرسپولیس بعد از گلزنی چه بود؟ وی گفت: این یک اتفاق عادی است و اگر این اتفاق برای ما افتاد و گل خوردیم قطعا برای جبران آن تلاش می کنیم. آنها از توپ های بلند علیه استفاده کردند و بازی را به زمین ما آوردند و ناخودآگاه طوری شد که تیم ما عقب بازی کرد. با نحوه بازی حریف هیچ اتفاقی برای ما نیفتاد و صحنه خطرناکی در دروازه ما نبود و خیلی خوب کنترل کردیم، فقط تصمیمات داور همه بر علیه ما بود. وقتی داور تصمیم می گیرد ما می خواهیم به تصمیم احترام بگذاریم. شرایط صندلی به صندلی متفاوت است و سعی می کنیم روی مشکلات فنی تیممان تمرکز کنیم.

گل میحمیدی اعلام کرد که اگر تیمش در 4 بازی بعدی تا پایان فصل پیروز شود نسبت به پایان فصل امتیاز بیشتری خواهد گرفت اما در بین اهالی فوتبال به نظر می رسد پرسپولیس عملکرد ضعیفی داشته است، کاملا مطمئن نیستم. . ما موافقیم . در مورد نتیجه، اگر بتوانیم 4 بازی بعدی خود را ببریم، یک امتیاز بیشتر از فصل گذشته می گیریم، اما واقعا از خودم راضی نیستم. من از اتفاقات و نتایجی که گرفته شد راضی نیستم. این 4 بازی برای ما بسیار مهم است و باید تمام توان خود را برای پیروزی جمع کنیم. در میانه فصل می توانیم ریکاوری خوبی داشته باشیم و قوی تر شویم.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا