اقتصادی

المنت ضد انفجار برای سیالات بومی‌سازی شد

شرکتی از عناصر ضد انفجار مبتنی بر علم که برای استفاده در صنایع مختلف طراحی و ساخته شده است.

به گزارش شیمیشیمدیرعامل شرکت دانشبانیان علی جامی عنصر انفجار را یکی از محصولات این شرکت دانست و گفت: این محصول بیشتر در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه استفاده می شود و تمامی مایعات را پوشش می دهد.

معاون علمی رئیس جمهور گفت: از این عنصر انفجاری برای جمع آوری مایعات و انتقال مایعات از نقطه ای به نقطه دیگر، استخراج نفت، فعال سازی گاز و کاهش ایستگاه های فشار گاز در جاده ها استفاده می شود. مرکز اطلاعات. : این محصول در مدل ها و اندازه های مختلف ساخته و تولید می شود.

جم المنت میله ای را یکی از پرمصرف ترین محصولات در صنایع گرمایشی دانست و در ادامه گفت: نرمی و انعطاف پذیری، تولید گرمای یکنواخت و مطلوب، انتقال حرارت در شرایط کاری مختلف، مقاومت در برابر ضربه، ایمنی و کارایی آن را نخواهد داشت. این. نوعی گرما است.

انتهای پیام/

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص و تجربه گسترده در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با بهره‌گیری از روش‌های هوشمند و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با رویکردی هوشمندانه و خوانای ارائه دهم. هدفم این است که شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی خود همراهی کنم و با اطمینان در مسیر صحیح قرار بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا