ورزشی

افشای مذاکره پنهانی رئال با اینیستا!

به گزارش خبرگزاری شیمیشی؛ پردراگ میاتوویچ فاش کرد که وقتی مذاکرات بین بارسلونا و این بازیکن شکست خورد، رئال مادرید شروع به خرید آندرس اینیستا کرد. آنها با پدر اینیستا صحبت کرده اند و با ایجنت او تماس گرفته و آمادگی خود را برای پرداخت هزینه آزادی قابل توجه او ابراز کرده اند. البته رئال مادرید در این انتقال موفق نشد چرا که ملی پوش اسپانیایی قراردادش را با بارسا تمدید کرد.

مدیر ورزشی سابق باشگاه رئال درباره تلاش خود برای انتقال اینیستا به مادرید گفت: بله، می خواستم با او قرارداد ببندم و خیلی به آن نزدیک بودیم. تمدید شد، او از فرصت استفاده کرد و ما می خواستیم او را بگیریم.”

میاتوویچ ادامه داد: ما با پدرش صحبت کردیم و از طریق وکیلمان سعی کردیم مذاکرات را پیش ببریم، او بند آزادسازی سنگینی داشت که حاضر بودیم آن را پرداخت کنیم، بازیکنی است که همیشه تحسینش می کنیم و یک پدیده است.

اگرچه میاتوویچ تاریخ دقیق مذاکره رئال مادرید با اینیستا را فاش نکرد، اما سال 2008 را می توان نزدیک ترین زمان به این زمان دانست. او بین سال های 2006 تا 2009 مدیر ورزشی رئال بود و اینیستا در سال 2008 قرارداد جدیدی با بارسا امضا کرد.

بیشتر بخوانید:

257 251

دکمه بازگشت به بالا