ورزشی

اصولی: ۱۰۰ درصد می‌توانیم ژاپن را شکست دهیم

یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون فوتبال می گوید: تیم فوتبال ایران می تواند در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا در ژاپن قهرمان شود.

به گزارش شیمیشی، احسان اصولی درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه در مرحله یک شانزدهم جام ملت های آسیا اظهار کرد: بازی سختی بود اما با نتیجه خوبی به پایان رسید. نمی خواهم وارد مسائل فنی شوم، اما ما هم به عنوان انسان تحت فشار و استرس بودیم. این بازی در تاریخ ثبت شد و اکنون به بازی با ژاپن فکر می کنیم، زیرا برد ژاپن مانع از قهرمانی ما می شود. ما بهترین شرایط را برای قهرمانی داریم.

وی افزود: می توانیم ژاپن را 100 درصد شکست دهیم. ژاپن رقیب قدیمی ماست و می دانم که این تیم انگیزه خاصی برای این بازی دارد. ما همیشه با رویکردی متفاوت مقابل ژاپن بازی می کنیم. شور و شوق خوبی در بین هواداران وجود دارد و فکر می کنم سکوها در این بازی به نفع ما باشد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا