استان ها

استادان انقلابی پرچمدار جهاد تبیین باشند

به گزارش خبرنگار گروه استان های آنا از مشهد، محمدرضا مردانی در هشتمین نشست سراسری مسئولان مرکز. بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به موضوع «جهاد تبیان» در دانشگاه آزاد مشهد، گفت: حوزه تبیان جهاد بسیار گسترده و به روی همگان باز است، اما معلمان انقلابی و وفادار باید دانش و تخصص داشته باشند. پیشگامان و پیشگامان عرصه جهاد تبیان.»

وی گفت: یکی از الزامات اساسی توسعه جمهوری اسلامی ایران، خوداتکایی مردم و رای دهندگان است.

رئیس کانون بسیج اساتید تصریح کرد: مقام معظم رهبری بر جهاد تبین تاکید دارند به ویژه در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش که جهاد تببین را یک کار قطعی و فوری اعلام کردند.

مردانی جهاد را یکی از اصول شکل گیری و تداوم حرکت پویا و واقعی شیعیان دانست و گفت: اگر هرتز. واقعه کربلا، شاید Û بسته بماند.

وی با بیان اینکه صحبت از جهاد، تفسیر، آمادگی، جوانب و عرصه ها موضوعی گسترده است، برای توانمندسازی معلمان برای حضور در عرصه جهاد، پیشنهاد کرد: برای تحقق این مهم اهداف میان مدت و بلندمدت دشمن محقق شود. جنگ فرسایشی بسیار مهم است، دشمن نفوذ سیاسی گسترده ای در ایران دارد، روحیه مردم و رای دهندگان را علیه غرب تخریب می کند، روحیه کار و نوآوری را تضعیف می کند، اقتصاد کشور را نابود می کند و ایران را به عنوان یک کشور نابود می کند. رقیب تمدن

رئیس کانون بسیج اساتید همچنین گفت: اساتید دانشگاه می توانند نقش مثبت معلمان انقلابی را در تحولات علمی، سیاسی و اجتماعی تاریخ انقلاب اسلامی تبیین و به همگان معرفی کنند.

ضرورت تبیین پیشرفت بی نظیر ایران در توسعه عدالت

مردانی تصریح کرد: مشارکت در نهضت علمی و پژوهشی با رویکرد تحول اقتصادی و اجتماعی در اجرای ابلاغ گام دوم انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی، بررسی نقش ابزارها و فناوری های نوین در جبهه های نبرد علم و دانش تبیین ترفندهای رسانه ای جدید جاسوسان غربی راه دیگری برای هدایت افکار عمومی و کاهش حمایت مردمی از جمهوری اسلامی و تبیین دستاوردهای مقاله «درون و اقتدار» در مقابل مقاله «دیدگاه بیرونی و سازش». که در آن استادان انقلابی می توانند نقش خود را ایفا کنند.

وی همچنین پیشرفت بی‌نظیر ایران در عرصه عدالت، ارتقای نشانه‌های سلامت و اعلام پیشرفت ایران در عرصه‌های علمی و نظامی و شناخت و تبیین توانمندی‌های کنونی کشور در حکمرانی خوب و تلاش برای کمک به دولت را برشمرد. بهبود استانداردها ابعاد اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور از دیگر عرصه های وجودی و فعالیت معلمان در عرصه جهاد است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز دشمنان کشور اسلامی از روی ناامیدی و همچنین برای بازی در فیلمی که ضعیف ترین فیلم در همان جشنواره بود، از سلاح های کثیف علیه مبانی عقیدتی جمهوری اسلامی استفاده می کنند. کانون معلمان.و سکولار همین جشنواره! اگرچه بین انتخاب بینندگان ثابت جشنواره با انتخاب داوران و مسئولان جشنواره تفاوت زیادی وجود دارد.

مردانی تاکید کرد: این تفاوت به این دلیل است که تماشاگران عادی آن فیلم را فیلم می دیدند اما نگاه مسئولان جشنواره پشت این فیلم نگاه ابزاری در جنگ دانش و تمدن بود.

«وظیفه بسیج معلمان در عرصه جهاد، حرکتی است که در عرصه های علمی، رسانه ای و هنری دارای تخصص فراوان و استعداد فراوان و تخصص، دقت و اراده فراوان است. مقامات،» او گفت. زمینه سازی برای ورود افراطیون انقلابی به عرصه های ضروری جمهوری اسلامی از جمله جهاد.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا