علمی و پزشکی

ادعای عجیب مدیر ارشد اپل در خصوص دوربین آیفون

رویداد اخیر اپل نمایشی برای دوربین آیفون 15 پرو بود. ویژگی این پرچمدار اپل که گرگ جوسویاک، مدیر بازاریابی اپل در مصاحبه اخیر خود با وب سایت تایلندی iMod بر آن تاکید کرده است.

گرگ جوسویاک در این مصاحبه به صحبت های استیو جابز اشاره کرد و گفت بنیانگذار اپل معتقد است که حضور صرف فناوری در این شرکت کافی نیست و باید فناوری را با هنر و علوم انسانی پیوند داد.

به گفته Joswiak، استیو جابز تاکید کرد که محصولات اپل علاوه بر کیفیت فنی مناسب، باید خلاقانه و مبتکرانه و مبتنی بر صداقت باشند و همچنان در بخش بازاریابی اپل به همین روش اعتقاد داشته باشند. مدیر عامل اپل می گوید این شرکت محصولات عالی با ویژگی های عالی برای بهبود زندگی مشتریان خود تولید می کند.

اظهارات عجیب مدیر ارشد اپل در مورد دوربین آیفون

گرگ جوسویاک همچنین در مورد رویداد اخیر اپل صحبت کرد که به طور کامل در آیفون 15 پرو فیلمبرداری شده و در مک بوک اپل ویرایش شده است.

مدیر ارشد بازاریابی اپل خاطرنشان کرد که آنها گوشی های اندرویدی را در بازار به عنوان رقیب آیفون نمی بینند و فقط دوربین های پیشرفته را می بینند.

Joswiak می گوید که دوربین آیفون 15 پرو اندازه گیری رنگ پوست را افزایش داده است که قبلا وجود نداشت.

227227

تیم خبری مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، با استفاده از الگوریتم BERT گوگل، هدفم این است که متونی را ارائه دهم که علاقه شما را به علم پزشکی تحریک کند و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهم.
دکمه بازگشت به بالا