اخذ گواهینامه ایزو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری آنلاین، سازمان ایزو International Organization for Standardization یک نهاد بین‌المللی غیر دولتی در ژنو سوئیس قرار دارد. به طور کلی این سازمان مس. وول تعریف و اجرای همه استانداردهاست. البته سازمان ISO چیزی را تأیید نمی‌کند، صدور گواهینامه‌های ایزو توسط سازمان‌های شخص ثالث انجام می‌گردد. اخذ گواهینامه ایزو یعنی تأییدیه شخص ثالثی که طبق استانداردهای بین‌المللی توسط سازمان ایزو تهیه و منتشر گردیده، اجرا می‌گردد.

گواهینامه ایزو یک مدرک رسمی است که نشان می‌دهد سازمان‌ها در فرایند تولید، خدمات و مستندسازی همه الزامات استاندارد را مطابق با استانداردهای بین‌المللی سازمان استانداردسازی ISO انجام می‌دهند.

اخذ گواهینامه ایزو و مراحل اخذ گواهینامه ISO یعنی طی‌کردن مراحل لازم تا زمان صدور ایزو برای سازمان است. در صورتی که مراحل اخذ گواهینامه ایزو به درستی انجام گردند، منجر به دریافت گواهینامه ایزو معتبر برای سازمان یا شرکت مرتبط می‌گردد. دریافت ایزو (گرفتن ایزو) حتماً بایستی از مراجع معتبر انجام گیرد. کلیه مراحل صدور ایزو باید با کمک شرکت‌های دارای پروانه رسمی و مراجعی که تحت اعتبار IAF هستند انجام گردند.

اخذ گواهینامه ایزو

گواهینامه ایزو در واقع یک کالای لوکس برای شرکت هاست. به طور کلی سازمان‌ها برای رسیدن به اهداف کاری اقدام می‌نمایند. گواهینامه ایزو مدرک مورد تأیید یک مرجع شخص ثالث، شرکت درخواست کننده را مطابق با استانداردهای بین‌المللی توسط سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO) ممیزی و تاکید نموده است. بنابراین اخذ گواهینامه ایزو یعنی شرکت دارنده مدرک ایزو الزامات استاندارد بین‌المللی را رعایت کرده است.

اکثر مدیران و سازمان‌هاست خواهان دریافت گواهینامه ایزو ارزان و فوری هستند. اما روند اخذ گواهینامه ایزو معتبر و پیاده سازی الزامات استانداردها خیلی آسان یا ارزان نیست. این فرایند شامل مواردی چون مدت زمان، تخصص و منابع هستند. اما چیزی ثابت گردیده است این است که میزان سود حاصل از اخذ گواهینامه ISO بسیار بیشتر از هزینه اولیه است.

گواهینامه ایزو فوری مستلزم طی کردن سریع فرآیندهای اجرایی مستند سازی، پیاده سازی، ممیزی داخلی و ممیزی صدور گواهینامه ایزو است. با وجود تکنولوژی فراوان و ارتباطات بین مشاوران و مراجع صادر کننده امکان ثبت و صدور فوری گواهینامه ایزو فراهم هست. شما عزیزان می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران با شماره تماس ۷۹۱۶۵-۰۲۱ به صورت ۲۴ ساعته استفاده نمائید.

گواهینامه‌های ایزو به عنوان معیاری در سطح جهانی، تعهد سازمان شما نسبت به کیفیت و بهبود مستمر را نمایش می‌دهند. دریافت این گواهینامه‌ها مزایای متعددی مانند افزایش اعتبار برند، جلب اعتماد مشتریان، بهبود عملکرد و افزایش سهم بازار را برای سازمان شما به ارمغان بیاورند.

اما چالش بسیاری از سازمان‌ها در مسیر دریافت گواهینامه‌های ایزو، فرآیند ممیزی است. این فرآیند می‌تواند زمانبر، پرهزینه و گاهی طاقت فرسا باشد. به همین خاطر، بسیاری از سازمانها به دنبال راه حل جایگزین هستند که بدون نیاز به ممیزی، مزایای گواهینامه‌های ایزو را برای آنها فراهم نماید.

گواهینامه ISO بدون ممیزی راه حل مناسبی برای سازمانهایی که دنبال دریافت سریع و مقرون به صرفه برای گواهینامه ایزو هستند. این نوع گواهینامه برای شرکتهای تولیدی، خدماتی و پیمانکاری که خواهان استفاده از مزایای ایزو در مناقصات داخلی و ارتقای جایگاه خود در بازار داخلی هستند، مناسب است.

به طور کلی سازمان‌ها با دریافت گواهینامه ایزو مطرح می‌نمایند که تمامی فرآیندهای کاری آنها استانداردسازی گردیده است. پس اخذ فوری گواهینامه ایزو برای آنها بسیار حائز اهیمت است. چون می‌توانند به اهدافی که دارند در کمترین زمان ممکن برسند. جهت اخذ فوری گواهینامه ایزو می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران با شماره تماس ۷۹۱۶۵-۰۲۱ به صورت ۲۴ ساعته بهره مند شوید.

اگر برای سازمان و یا شرکت خود به دنبال انجام صادرات برای کالای خود هستید.

اگر تصمیم دارید در مناقصات و مزایدات شرکت نمائید.

اگر به دنبال بهبود برند و افزایش فروش سازمان خود هستید.

اخذ گواهینامه ایزو به شرکت یا سازمان کمک می‌کند تا:

بازار کاری خود را گسترش دهید و همچنین به بازارهای جدید دسترسی پیدا نمائید.

رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.

فرآیندهای کاری خود را بهبود ببخشید و هزینه‌های فرآیندها را کاهش دهید.

میزان رقابت‌پذیری خود را در بازار کسب و کار افزایش دهید و به صورت متفاوت ظاهر شوید.

اخذ گواهینامه ایزو

مهمترین انواع گواهینامه‌های ایزو کاربردی برای سازمان‌ها و یا شرکت‌ها در زیر نام می بریم:

گواهینامه عمومی ISO ۹۰۰۱ بر کیفیت فرآیندهای سازمان، نیازهای مشتری، افزایش رضایتمندی متمرکز است. اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ یکی از الزامات اصلی برای هر کسب و کاری محسوب می‌گردد.

گواهینامه ISO ۱۴۰۰۱ برای تعیین معیارهای سیستم مدیریت محیط زیست کاربرد دارد.

گواهینامه ISO ۴۵۰۰۱ (OHSAS ۱۸۰۰۱) برای کمک به ارتقا و محافظت از سلامت بهداشت و ایمنی است. سلامت کارکنان چه از نظر بهداشتی و چه از نظر روحی جز اولویت‌های اساسی مشاغل است.

ISO ۲۷۰۰۱ بر امنیت سایبری توجه دارد. در واقع اخذ ایزو ۲۷۰۰۱ نشان می‌دهد سازمان شما امنیت سایبری را در نظر گرفته است.

مرکز سیستم کاران با تلفن تماس ۷۹۱۶۵-۰۲۱ به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان است. شما می‌توانید با مشاوره کارشناسان مرکز ما جهت اخذ گواهینامه‌های ایزو مختلف تحت اعتبار IAF در کمترین زمان و کمترین هزینه اقدام نمائید.

گواهینامه ایزو بدون ممیزی

دلیل اصلی شرکتها جهت اخذ فوری و ارزان گواهینامه ISO و HSE و گواهینامه CE معتبر معتبر به همراه کد رهگیری قابل استعلام از مراجع معتبر داخلی و خارجی صادره کننده ایزو، جهت شرکت در مناقصات است. در بسیاری از مناقصات، گواهینامه ایزو به عنوان یک الزام مطرح است، اما الزامی جهت پیاده‌سازی الزامات وجود ندارد. این شرکتها جهت دریافت گواهینامه ایزو به دنبال یک مدرک هستند نه یک سیستم مدیریت.

نحوه اخذ گواهینامه ایزو بدون ممیزی

بسیاری از سازمانها و شرکتها به دنبال دریافت گواهینامه‌های ایزو هستند. برخی از این سازمان‌ها تمایل به پیاده‌سازی الزامات و مستندات را ندارند و به دنبال دریافت گواهینامه ایزو بدون ممیزی هستند. متقاضیان عزیز می‌توانند درخواست اخذ ایزو، مراحل، شرایط، مدارک و نحوه اخذ گواهینامه ایزو را از طریق ایمیل، تلگرام، واتساپ و یا هر پیام رسان دیگر به شماره همراه ۰۹۱۹۸۳۸۶۲۹۵ ارسال نمایند.

اخذ فوری گواهینامه ISO

بطور کلی اخذ فوری گواهینامه ISO معتبر دو مبحث کلی است. مبحث اول اخذ فوری گواهینامه ایزو بدون اعتبار IAF است. مبحث دوم اخذ فوری گواهینامه ISO با اعتبار IAF و معتبر است.

امروزه اخذ گواهینامه ایزو جهت حضور در مناقصات جزو مهمترین مدارک لازم برای پیمانکاران از طرف کارفرمایان است. سازمان‌ها یا شرکت‌ها جهت حضور در مناقصات معمولاً زمان و وقت کافی ندارند و اخذ فوری گواهینامه ایزو را درخواست می‌نمایند. جهت دریافت اخذ فوری گواهینامه ISO معتبر کلیک فرمائید.

مراجع صدور گواهینامه ایزو فوری در کشور بسیار زیاد است. ولی اکثر آنها دارای اعتبار و اصالت نیستند. کاربران و درخواست کنندگان انواع گواهینامه‌های ایزو معتبر و فوری بایستی در زمان درخواست گواهینامه ایزو به این موضوع توجه ویژه نمایند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری آنلاین در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

دکمه بازگشت به بالا