بین الملل

ابوحمزه: اسرای صهیونیست تنها با تصمیم مقاومت آزاد می‌شوند

سخنگوی گردان‌های «سرایا القدس» شامگاه سه شنبه با اشاره به قدرت محور مقاومت، تاکید کرد اسرای صهیونیستی تنها با خواست و اراده مقاومت آزاد می‌شوند.

به گزارش شیمیشی، «ابوحمزه» سخنگوی گردان‌های سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد این گردان‌ها به مقابله با دستگاه ظلم رژیم صهیونیستی در تمامی محورها ادامه می‌دهد و تاکنون عملیات زیادی علیه آن انجام داده است.

وی افزود: نیروهای سرایا القدس بسیاری از پهپادهای دشمن را در امتداد نوار غزه سرنگون کردند و خطوط تدارکاتی ارتش اشغالگر را در شرق جبالیا و در منطقه مرکزی هدف قرار دادند.

ابوحمزه با بیان اینکه تهدیدات «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای ادامه جنگ هیچ فایده‌ای نخواهد داشت، تاکید کرد: دشمن و خانواده‌های اسرای صهیونیستی بدانند که حتی اگر وجب به وجب خاک غزه را هم بگردند اسیران آن‌ها تنها با تصمیم و خواسته مقاومت آزاد می‌شوند.

وی گفت: رژیم صهیونیستی دائم ما را با طولانی کردن جنگ غزه تهدید می‌کند، در حالی که ما آماده‌ایم.

سخنگوی گردان‌های سرایا القدس ضمن انتقاد از حاکمان کشورهای عربی و اسلامی بابت عدم حمایت از فلسطین، از مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان، ارتش یمن و مقاومت عراق به دلیل حمایت از مردم غزه در برابر حملات رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا