ورزشی

آینده کاپیتان استقلال در دستان نکونام

به گزارش خبرگزاری شیمیشی؛ در شرایطی که وضعیت دروازه این تیم هنوز مشخص نیست، استقلال تمرینات خود را آغاز کرده است. سید حسین حسینی با انتشار مطلبی از این تیم خداحافظی کرد و تلاش ها برای جذب الیرضا بیرانوند نیز ناکام ماند.

گفته می شود اولین برنامه نکونام جذب یک دروازه بان خارجی است و اگر آبی ها نتوانند گزینه ایده آلی پیدا کنند، بار دیگر به سراغ سید حسین حسینی می روند تا او را به تیم خود بازگردانند.

دروازه استقلال سوژه امروز آموزش شین بود و جواد نکونام مدعی شد تا 48 ساعت آینده همه چیز مشخص خواهد شد. وی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت نهایی خط دروازه استقلال گفت: تا دو روز آینده مشخص می شود.

چند روزی است که بحث حضور دروازه بان اسپانیایی در تیم اسپانیا مطرح شده است و نکونام در حاشیه تمرین امروز به سوال یکی از خبرنگاران درباره جذب این دروازه بان اسپانیایی پاسخ داد و گفت: اینطور نیست. مهم نیست که دروازه بان کشوری باشد و به اذن خدا او را می گیریم.

258258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با انگیزه‌ای برای به اشتراک گذاری آگاهی خود از دنیای ورزش. با استفاده از تحلیل‌های دقیق و روند داستان‌سازی شیوا، من سعی می‌کنم خوانندگان را در دنیای ورزشی همراهی کنم و آن‌ها را به سمت تجربه‌ی هیجان‌انگیز ورزش ببرم.
دکمه بازگشت به بالا