استان ها

آموزش وپرورش نسبت به عقب نشینی دیوار مدارس شهرکرد اقدام کند

به گزارش شیمیشی از استان چهارمحال و بختیاری، مصطفی حیدری در دیدار شهردار شهرکرد با مدیر کل و معاونان آموزش و پرورش ناحیه و بهزیستی، در راستای ارتباط مدیریت شهری با آموزش و پرورش، بررسی و رفع مشکلات عقب ماندگی مدارس، لزوم استفاده از تولید در حوزه مدارس و تغییر کاربری لبه های تجاری مدارس از آموزش برای تجارت صورت گرفت و گفت: خوشبختانه ارتباط خوبی بین مدیریت شهرستان شهرکرد و آموزش و پرورش استان وجود دارد. و همین عامل باعث شده طرفین برای رفع مشکلات شهری شهروندان با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد همچنین به ترافیک این شهر اشاره کرد و گفت: از آنجایی که اکثر مدارس در خیابان های اصلی شهر قرار دارند، با تعطیلی مدارس موجی از مهاجرت به راه می افتد، بنابراین آموزش و پرورش سیستم اقداماتی را برای خروج مدارس انجام می دهد. مدارس

وی ادامه داد: به منظور کاهش و رفع ازدحام ترافیکی در برخی مناطق شهرکرد، مسئولان آموزش و پرورش استان با خروج دیوارهای مدارس موافقت کردند.

حیدری تصریح کرد: همکاری مدیریت شهری و آموزش و پرورش می تواند تاثیر مثبتی در توسعه شهر داشته باشد.

شهرداری شهرکرد در اجرای طرح «تولید» همکاری می کند

وی بر لزوم اجرای طرح «بهره وری» در حوزه آموزش و پرورش تاکید کرد و ادامه داد: بهترین راه اجرای این طرح به نفع دانش آموزانی است که از این طرح بهره می برند و شورای شهر تمام توان خود را برای اجرای طرح آموزش و پرورش انجام خواهد داد. برای همکاری این طرح

حیدری با توجه به تقاضای آموزش و پرورش مبنی بر لزوم تغییر کاربری فضاهای تجاری مدارس از آموزشی به تجاری افزود: در چارچوب این طرح مکانی با کیفیت آموزشی بالا به عنوان مکان در نظر گرفته شده است. منطقه تجاری که درآمد حاصل از آن برای رفع نیاز مدارس شهر رکورد مصرف می شود.

تجاری سازی رشته های آموزشی را نمی توان انکار کرد

وی در پایان گفت: تجاری سازی اماکن آموزشی با در نظر گرفتن باورهای آموزشی یک ضرورت انکارناپذیر برای تامین درآمد مستمر است.

46

دکمه بازگشت به بالا