بین الملل

آمریکا هشدار سفر به «تمام مناطق جهان» صادر کرد

آفتاب‌‌نیوز :

وزارت خارجه آمریکا با اشاره به افزایش تهدید به خشونت و افزایش تنش‌ها در نقاط مختلفی یک هشدار احتیاطی برای سفر به همه نقاط دنیا صادر کرد.

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا از شهروندان خواسته شده به دلیل افزایش خشونت و تنش در نقاط مختلف در سراسر جهان بیشترین احتیاط را در سفر‌ها انجام دهند.

در بیانیه وزارت خارجه آمریکا آمده است: «وزارت خارجه یک هشدار امنیتی احتیاطی در سراسر دنیا برای شهروندان آمریکا در خارج از کشور صادر می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد به دلیل احتمال خشونت و افزایش تنش‌ها در نقاط مختلف دنیا احتیاط بیشتری انجام دهند.»

در این بیانیه آمده است به دلیل افزایش تنش در نقاط مختلف در سراسر دنیا و افزایش احتمال وقوع حملات تروریستی، تظاهرات‌ها یا اقدامات خشن علیه شهروندان آمریکا وزارت خارجه به شهروندان در خارج از کشور توصیه می‌کند احتیاط بیشتری کنند.

این اعلانیه در شرایطی صادر شده که احساسات ضدآمریکایی در نقاط مختلف دنیا به دلیل حمایت‌های بی‌دریغ دولت این کشور از جنایت‌های رژیم اسرائیل شدت گرفته است.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در سفر روز گذشته خود به فلسطین اشغالی گفت: «همه دنیا بدانند ما از اسرائیل حمایت می‌کنیم.»

نویسنده تحریریه مطالب بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با رویکردی منحصر به فرد. با توانایی تحلیلی قوی و طرح سوالات کلیدی، شما را در قلب اتفاقات جهانی قرار می‌دهم. با استفاده از شیوه‌ای جذاب و سرگرم‌کننده، به شما اخبار جهانی را منتقل می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا