ورزشی

آغاز مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان با تقابل ذوب‌آهن و سایپا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و سخنگوی فدراسیون والیبال ، اولین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان در تاریخ اول دسامبر با حضور تیم های سایپا و شهرداری قزوین از گروه A و پیکان تهران و ذوب آهن اصفهان اصفهان از گروه B به پایان رسید. مرحله آخر ردیف های اول و چهارم را انتخاب کنید تا به میدان بروید.

دور نهایی بیستمین دوره مسابقات والیبال بانوان ایران مسابقات جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از فردا (سه شنبه) در دو گروه در تهران آغاز می شود.

در گروه اول تیم های سایپا ، شهرداری قزوین ، پیکان تهران و ذوب آهن اصفهان به صورت دوره ای برای کسب مقام های اول تا چهارم جدول رقابت می کنند.

بازی های این گروه در سه هفته سه هفته ای در تاریخ 16 ، 18 ، 26 ، 28 و 7 و 9 بهمن ماه به میزبانی سالن فدراسیون والیبال برگزار می شود و هر تیم 6 بازی انجام می دهد.

در گروه دوم ، تیم های اکسون ، ساروگاماتان بابل ، خجسته اسلامشهر و استارگان فارس به عنوان تیم های سوم و چهارم گروه های A و B دور اول ، برای مرحله پنجم تا ششم بازی می کنند.

مسابقات گروهی 20 ، 22 و 24 ژانویه مصادف با هفته نوزدهم ، بیستم و بیست و یکم لیگ برتر مردان که به میزبانی کمپ چمران برگزار می شود ، برگزار می شود و هر تیم 3 بازی خواهد داشت.

فینال لیگ برتر زنان از فردا با بازی مهم سایپا تهران ، تیم برتر مرحله اول گروه A و ذوب آهن اصفهان اصفهان ، تیم دوم گروه B آغاز می شود. دو تیم به مصاف هم می روند که تیم اصفهان اصفهان با شش قهرمانی پرافتخارترین تیم حضور در این مسابقات است. این تیم همچنین دارای هفت عنوان نایب قهرمانی و دو مدال برنز در کارنامه لیگ برتر است.

ذوب آهن در دور نخست در رده دوم جدول قرار گرفت ، اما تیم پرتغالی سایپا با کسب 6 بازی در مرحله گروهی و 18 امتیاز و باقی ماندن در رده های بالای جدول ، ثابت کرد که در فصل 99 لیگ برتر است. نگاه به سکوی و موقعیت. آنها زیبایی های خود را خواهند داشت.

دیدار دوم فردا بین دو تیم شهرداری قزوین و پیکان تهران برگزار می شود. در تیم پیکان شاگردان میترا شعبانیان دور نخست را با 5 پیروزی و 14 امتیاز به پایان رساندند و به عنوان رهبر جدول گروه B به مرحله نهایی صعود کردند.

شهرداری قزوین نیز در دور نخست 4 پیروزی و 11 امتیاز کسب کرد و تیم دوم گروه A برابر پیکان خواهد بود.

برنامه هفته اول مرحله نهایی لیگ برتر والیبال بانوان در گروه چهار تیم فوق به شرح زیر است:

سه شنبه شانزدهم ماه

فولاد استیلزفاهان – سایپا – 14:30

قانون اول: زهرا شیری ، قاضی دوم: هدیه صابری ، ناظر فنی: لیلی توکلی و ناظر داوری: برادران شهناز مهاجر

شهرداری قزوین – پیکان تهران – 17:30

قانون اول: نرگس افشین ، قاضی دوم: لیلا ویسی ، ناظر فنی: فائزه کافری و ناظر داوری: طوبی بهپور

پنجشنبه 18 ژانویه

فولاد استیل اصفهان – پیکان تهران – ساعت 14:30

قانون اول: فرحناز قویدل ، قاضی دوم: زهرا شیری ، سرپرست فنی: اکرم بن یامین و استاد راهنما: پریچهر غفاری

سایپا – شهرداری قزوین – 17:30

قانون اول: ماندانا مطیعی ، قاضی دوم: لیلا ویسی ، سرپرست فنی: مهین مومن و ناظر داوری: اکرم ابوالقاسم

دکمه بازگشت به بالا